Lukáš Hrošovský

Koordinátor podujatia

Už od 15 rokov som organizoval male projekty, podujatia a aktivity na rozvoj lokalnej komunity. Od roku 2014 som robil dobrovoľníka pre program Erasmus+ a založil som organizáciu SYTEV. Od roku 2017 sa zapájam do najväčšich slovenskych projektov, iniciativ a podujati. Tento rok 2018 som sa rozhodol ísť do najväčšieho projektu môjho života to do Hug day 2018 ako hlavny koordinátor po tom ako som minulý rok bol organizátorom Hug day 2017 na Kysuciach.

Jaroslav Dodok

PR a médiá

Myšlienka zorganizovať na Slovensku Hug Day mi skrsla v hlave v roku 2012, keď som zakladal portál Študent24.sk. Od vtedy chodím každý rok do ulíc rozdávať objatia a úsmevy. Tento rok som sa rozhodol zamerať na PR a marketing podujatia, aby sa o Dni objatí dozvedeli ľudia vo všetkých mestách, aby sa do Hug Dayu zapojili aj firmy, organizácie a médiá

Patrik Hyll

Web development

Projektový manažér SYTEVU, ktorý sa rozhodol zostaviť tím a vytvoriť web face pre HugDay.

Tomáš Trlíček

Grafický Dizajn

Som študent a neustále sa snažím zdokonaľovať a zlepšovať. Hug day bol pre mňa výzvou, aby som sa zlepšil a ešte aj možnosťou ako pomôcť šíriť radosť a túto úžasnú myšlienku.

Adam Pekný

Web development

Som študent, ktorý sa snaží byť produktívny a zužitkovať moje hobby ktorým je IT. Hugday sa naskytol ako úžasná príležitosť otestovať sa a ukázať čo viem.

Sára Rihaneová

Koordinátor zahraničia

Už 4 roky sa venujem organizácii vzdelávacích a kultúrnych podujatí na Slovensku, ako TEDxYouth@Turčianske Teplice alebo projekt otvorenej knižnice. V lete 2017 som sa zúčastnila stáže v organizácii AIESEC Istanbul a odvtedy sa snažím prijímať rôzne nové výzvy, čo je i dôvod, pre ktorý som sa pustila do HUG DAY-u.

Monika Smolková

Bloggerka

Verím, že svet naokolo nás je krásny a záleží len a len na ľuďoch, či taký aj ostane, poprípade či ho tak budeme vidieť. Taktiež milujem slová, rada píšem i čítam, a tak keď som sa dozvedela o akcii HUG DAY, láska bola na svete. Viem, že to všetko má zmysel a že každé jedno objatie padne na úrodnú pôdu. Preto i ja rada prispejem svojou písateľskou troškou a budem šíriť ďalej posolstvo radosti, vďačnosti a nádeje.

Kto bude ďalší?

Aká bude jeho pozícia?