ČO JE HUGDAY?

Hug Day je najväčšie podujatie svojho druhu, do ktorého sa zapájajú stovky dobrovoľníkov. 27. júna sa spoločne vydáme do ulíc, aby sme svojím objatím potešili ľudí vôkol seba. Za jeden jediný deň rozdáme spolu viac ako 100 000 objatí. Viete si predstaviť toľko radosti? My áno, preto vás pozývame stať sa súčasťou tejto výnimočnej celosvetovej kampane.

registrácia

POSLANIE HUGDAY

Hug Day nie je iba o fyzickom dotyku, ide o oveľa viac! Tento deň nás učí radosti, empatii a súdržnosti. Objatie predstavuje nádej, útočisko a lásku pre mnohých z nás. V tomto uponáhľanom svete sa zastavme na chvíľu, aby sme si uvedomili, že šťastie si zaslúžime všetci. Objatím si doprajme záplavu endorfínov a potešme sa navzájom.

PRÍBEH HUGDAY

Myšlienka Hug Day sa na Slovensku zrodila v roku 2012, keď sme sa inšpirovali videom Austrálčana Juana Manna zo Sydney, ktorému sa rozpadla rodina. A odvtedy píše svoju nevšednú históriu plnú zápiskov miliónov ľudí s rôznymi životnými príbehmi. Chcete byť aj Vy súčasťou tejto kroniky? Neváhajte a pripojte sa k nám! Garantujeme Vám prísun pozitívnej energie, ktorá sa znásobí, ak ju rozdáte ďalej. Vyrazte do ulíc šíriť radosť tam, kde je to potrebné.

9. ROČNÍK HUGDAY?

Tento ročník Hug Day bude výnimočný, pretože sa spolu stretneme po dlhej pauze. Koronakríza nás od seba vzdialila a zanechala stopy aj na našej psychickej stránke. Chceme ľuďom prinavrátiť úsmev na tvári a objatím im pomôcť zabudnúť na ťažké časy. Tešíme sa na spoločne strávený čas s Vami a oslávme spolu 9. výročie Hug Day – objatím, samozrejme!

ČO BUDE ĎALEJ?

Staňte sa súčasťou Hug Day osvety a pridajte svoju pomocnú ruku k dielu. Budeme veľmi radi, ak rozšírite posolstvo aj do svojho mesta a medzi svojich priateľov. Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde Vám prinesieme čerstvé informácie a novinky. Máme pre Vás pripravené mnoho prekvapení, takže sa máte na čo tešiť!

CHCETE OBJAŤ NAŠE COOKIES?