Recept na objatie


Aj vy máte niekedy náladu na to pravé nefalšované objatie, ktoré podľa známeho rodinného receptu pripravovala kedysi aj vaša babička? Neviete si ale v momente spomenúť na všetky ingrediencie? Bojíte sa, že nebodaj niečo pokazíte? Tu niet miesta na obavy, sme tu pre vás vo vašej tiesni! Nasledujúcich pár riadkov je venovaných vám, nádejným kuchárom objatí. Majstrom tohto umenia sa môžete stať už za pár minút.
Takže, dostali sme chuť na objatie. Čo si musíme prichystať?

Na jedno (nefalšované) objatie potrebujeme:
2 ľudí
2 otvorené náručia
2 letmé úsmevy
1 dobre nasmerovaný krok

Pokračujeme už samotnou prípravou. Všetky suroviny naraz zmiešame a dusíme pri teplote 37 stupňov pár slastných sekúnd, kým sa nedostaví sľúbený pocit radosti a jemná červeň v tvári. Nebojíme sa zvuku smiechu, práve naopak, celému procesu je len prínosom. Postup opakujeme, kým nás nebolia ruky, poprípade rebrá. Podľa toho zistíte, či ste robili všetko správne.

Nezabudnite, improvizácia je dovolená, veď objímanie je kuchárska disciplína voľného štýlu. Nikdy nenavaríte dve rovnaké objatia, preto to jedno nebude mať nikdy páru, bude proste jedinečné, navždy zapísané v hĺbke srdca.
Slov už bolo dosť, prejdeme na prax...

27.06.2018
2 min

NOVINKY ZO SVETA OBJATÍ

Newsletter pre Hug Day je skvelý spôsob, ako zostať informovaný o blížiacom sa podujatí. Najnovšie udalosti týkajúce sa Hug Day, vrátane programu, noviniek a ďalších zaujímavostí. Takže, ak sa chcete stať súčasťou tejto úžasnej iniciatívy a nechať sa unášať pozitívnou energiou objatí, prihláste sa na newsletter pre Hug Day.

CHCETE OBJAŤ NAŠE COOKIES?