Lukáš Hrošovský

Tomáš Trlíček

Dávid Malich

Peter Galvánek

Ivana Vavreková

Lukáš Hrošovský

SK Koordinator podujatia

lukas@hugday.sk

Som predseda organizácie SYTEV, koordinátorom otvoreného centra DofE a rozvojového programu Show your talent pre Žilinský kraj ale aj koordinátorom projektu Trnavská klubovne. Moja cesta práce s mládežou, dobrovoľníctva a aktivizmu začala keď som mal 16 rokov stal som sa animátorom a v 17 keď som vytvoril neformálnu skupinu mladých ľudí zaujímajúcich sa o program Erasmus+. Stal som sa facilitátorom, školiteľom, mentorom a po lokálnej organizácií Hug day v roku 2017 od roku 2018 som sa stal hlavných koordinátorom podujatia na medzinárodnej úrovni.

Tomáš Trlíček

Idea maker a CZ/SK koordinátor

tomas@hugday.cz

Som Art director s viac ako 6 ročnou praxou, tvorba vizuálnej identity je mojou srdcovou záležitosťou. Verím, že vizuálna identita je jadrom brandu a preto sa venujem nielen tvorbe brandingu ale aj jeho marketingovému rozvoju. Niekoľko rokov som sa venoval tvorbe a optimalizácii webstránok pre uživateľov. Moja vášeň pre vzdelávanie sa nekončí len v oblasti designu či UI/UX, ale presahuje aj do marketingu, psychológie a osobnostného rozvoja.

Dávid Malich

Koordinátor Podujatia

kontakt@davidmalich.eu

Som nadšený dobrovoľník, ktorý sa angažuje v mládežníckej klubovni. V mojom voľnom čase sa venujem programovaniu už od mojich 12 rokov, a vďaka tomu som získal veľa skúseností a vedomostí v oblasti IT. Svoje zručnosti v oblasti programovania a IT využívam nielen pre svoju prácu, ale aj pre osobné projekty a záujmy. Okrem programovania mám aj záujem o cestovanie a poznávanie nových kultúr, čo mi umožňuje rozšíriť svoj obzor a zlepšiť svoje jazykové zručnosti. Rád sa učím nové veci a snažím sa stále zdokonaľovať, pretože verím, že sa nikdy nenaučíme dosť. Som presvedčený, že svoje skúsenosti a znalosti môžem využiť na pomoc a inšpiráciu pre iných, a preto sa snažím byť aktívnym členom komunity a prispievať k jej rozvoju.

Peter Galvánek

Front-end Developer

peter@davidmalich.eu

Som Front-end developer a mám odborné znalosti a skúsenosti v tvorbe webových stránok a aplikácií, ktoré sú zamerané na používateľské rozhranie. Moja úloha spočíva v tom, aby som vytvoril interaktívne a vizuálne príťažlivé prostredie pre používateľov, ktoré zlepšuje ich skúsenosti s danou stránkou alebo aplikáciou. Sústredím sa na technológie ako HTML, CSS a JavaScript a mám schopnosť pracovať s rôznymi nástrojmi a frameworkmi. Snažím sa neustále zdokonaľovať svoje znalosti a udržiavať si krok s rýchlo sa meniacimi trendami a požiadavkami v oblasti Front-end vývoja.

Simona Hajnalová

Copywriter

hajnalovas@gmail.com

Som mladý človek túžiaci pomôcť, spoznať, naučiť sa. S aprobáciou psychológie a estetickej výchovy sa zaujímam o témy od duševného zdravia po umelecké dejiny. V tomto spektre je aj môj záujem rozvíjania schopností a vedomostí ohľadom sociálnych sietí, kde využívam obe sféry. Verím, že vzdelávanie je celoživotná cesta, vďaka ktorej ostávame večne aktuálny. Preto svoj voľný čas trávim dobrovolničením na témy, ktoré ma obohacujú znalosťami a napĺňajú ako človeka. Som súčasťou tímu Femtechclub, kde ako copywriterka píšem na témy z oblasti ženského zdravia. Píšem, cestujem, kochám sa umením a krásou vôkol nás. Užívam si jednoduchosť bytia, ale aj zrýchlený režim v online svete.

Jozef Hempfinger

Copywriter

jhempfinger@gmail.com

Som dobrovoľník a kreatívny človek. Mám rád bádanie, sebarozvoj a verím v moc neustáleho vzdelávania sa. Napĺňa ma akákoľvek práca s textom a mám blízko aj ku kresbe, dizajnu a tvorbe videí. Pre Hug Day tvorím obsah, ktorý zahreje na srdci, poteší druhých a prispeje na dobrú vec. Medzitým zbieram mnoho skúseností a vedomostí ohľadom písania, web designu a aj trocha marketingu. Je to pre mňa príležitosť rásť a výzva zároveň. Teším sa na Hug Day.

Hugday 2023:

Ivana Vavreková

Copywriter a Asistentka koordinátorov

ivanavavrekova.ir@gmail.com

Som študentkou ekonomiky a manažmentu, zároveň pracujem v gastro priemysle a cez platformu Growni robím vo voľnom čase príležitostne dobrovoľníčku. Od útleho detstva je mojou záľubou písanie, preto keď ma kopne múza, vrátim jej to aj s úrokmi - napíšem báseň alebo poviedku. Rovnako rada kreslím a čítam knihy, ktoré sú pre mňa únikom z reality. Niekoľko rokov sa aktívne venujem francúzštine, ktorá mi učarovala už počas strednej školy a trvá dodnes. Okrem toho vyhľadávam možnosti na rozvoj hard a soft skills a rada sa vzdelávam v online marketingu, ktorý považujem za veľmi kreatívnu a dynamickú oblasť. Som kreatívna duša, ktorá rada skúša nové veci, preto chcem byť súčasťou niečoho, čo dáva zmysel. Hug Day je pre mňa výzvou vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zároveň príležitosťou osobnostne rásť.

CHCETE OBJAŤ NAŠE COOKIES?