Lukáš Hrošovský

Tomáš Trlíček

Dávid Malich

Peter Galvánek

Ivana Vavreková

Lukáš Hrošovský

SK Koordinator podujatia

lukas@hugday.sk

Som predseda organizácie SYTEV, koordinátorom otvoreného centra DofE a rozvojového programu Show your talent pre Žilinský kraj ale aj koordinátorom projektu Trnavská klubovne. Moja cesta práce s mládežou, dobrovoľníctva a aktivizmu začala keď som mal 16 rokov stal som sa animátorom a v 17 keď som vytvoril neformálnu skupinu mladých ľudí zaujímajúcich sa o program Erasmus+. Stal som sa facilitátorom, školiteľom, mentorom a po lokálnej organizácií Hug day v roku 2017 od roku 2018 som sa stal hlavných koordinátorom podujatia na medzinárodnej úrovni.

Tomáš Trlíček

Idea maker a CZ/SK koordinátor

tomas@hugday.cz

Som Art director s viac ako 6 ročnou praxou, tvorba vizuálnej identity je mojou srdcovou záležitosťou. Verím, že vizuálna identita je jadrom brandu a preto sa venujem nielen tvorbe brandingu ale aj jeho marketingovému rozvoju. Niekoľko rokov som sa venoval tvorbe a optimalizácii webstránok pre uživateľov. Moja vášeň pre vzdelávanie sa nekončí len v oblasti designu či UI/UX, ale presahuje aj do marketingu, psychológie a osobnostného rozvoja.

Dávid Malich

Lead Developer

kontakt@davidmalich.eu

Som nadšený dobrovoľník, ktorý sa angažuje v mládežníckej klubovni. V mojom voľnom čase sa venujem programovaniu už od mojich 12 rokov, a vďaka tomu som získal veľa skúseností a vedomostí v oblasti IT. Svoje zručnosti v oblasti programovania a IT využívam nielen pre svoju prácu, ale aj pre osobné projekty a záujmy. Okrem programovania mám aj záujem o cestovanie a poznávanie nových kultúr, čo mi umožňuje rozšíriť svoj obzor a zlepšiť svoje jazykové zručnosti. Rád sa učím nové veci a snažím sa stále zdokonaľovať, pretože verím, že sa nikdy nenaučíme dosť. Som presvedčený, že svoje skúsenosti a znalosti môžem využiť na pomoc a inšpiráciu pre iných, a preto sa snažím byť aktívnym členom komunity a prispievať k jej rozvoju.

Peter Galvánek

Front-end Developer

dev.peter.galvanek@gmail.com

Som Front-end developer a mám odborné znalosti a skúsenosti v tvorbe webových stránok a aplikácií, ktoré sú zamerané na používateľské rozhranie. Moja úloha spočíva v tom, aby som vytvoril interaktívne a vizuálne príťažlivé prostredie pre používateľov, ktoré zlepšuje ich skúsenosti s danou stránkou alebo aplikáciou. Sústredím sa na technológie ako HTML, CSS a JavaScript a mám schopnosť pracovať s rôznymi nástrojmi a frameworkmi. Snažím sa neustále zdokonaľovať svoje znalosti a udržiavať si krok s rýchlo sa meniacimi trendami a požiadavkami v oblasti Front-end vývoja.

Ivana Vavreková

Copywriter a Asistentka koordinátorov

ivanavavrekova.ir@gmail.com

Som študentkou ekonomiky a manažmentu, zároveň pracujem v gastro priemysle a cez platformu Growni robím vo voľnom čase príležitostne dobrovoľníčku. Od útleho detstva je mojou záľubou písanie, preto keď ma kopne múza, vrátim jej to aj s úrokmi - napíšem báseň alebo poviedku. Rovnako rada kreslím a čítam knihy, ktoré sú pre mňa únikom z reality. Niekoľko rokov sa aktívne venujem francúzštine, ktorá mi učarovala už počas strednej školy a trvá dodnes. Okrem toho vyhľadávam možnosti na rozvoj hard a soft skills a rada sa vzdelávam v online marketingu, ktorý považujem za veľmi kreatívnu a dynamickú oblasť. Som kreatívna duša, ktorá rada skúša nové veci, preto chcem byť súčasťou niečoho, čo dáva zmysel. Hug Day je pre mňa výzvou vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zároveň príležitosťou osobnostne rásť.

CHCETE OBJAŤ NAŠE COOKIES?